Огляд GG PokerOk

Огляд GG PokerOk

PokerOk – це молодий покер-рум та онлайн казино всесвітньо відомої мережі GG Poker Network. Майданчик відкрили на початку 2019 року замість однієї з кімнат цієї мережі, яка називалась LotosPoker і закрилася в 2018 році. Акаунти всіх користувачів LotosPoker перенесли в PokerOk зі збереженням поточного балансу. Тому з GGPokerok виведення грошей, бонуси та інший прогрес гравців залишився аналогічним.

Для входу в акаунт можна використовувати ті ж логін і пароль, що і для авторизації в LotosPoker. Новий майданчик був значно поліпшений розробниками. Розглянемо детально функціонал, бонуси та особливості використання нового покер-руму.

Процедура реєстрації на сайті GG PokerOk

GGПокерок доступний для всіх користувачів. Для повноцінної гри вам слід створити акаунт. Робиться це дуже просто:

 1. Почистіть куки в браузері. Це обов’язкова умова для успішної реєстрації. Також можна просто встановити новий браузер, якщо ви не хочете чистити
 2. Вимкніть блокування реклами. Якщо вона стоїть, ви не зможете завершити реєстрацію.
 3. Далі необхідно клієнт GG Pokerok скачати на офіційному сайті і встановити його на свій пристрій.
 4. Знаходите в клієнті кнопку “Реєстрація” і натискаєте її. Відкриється проста форма реєстрації.
 5. Вводите діючу електронну адресу і натискаєте на «Get Verification Code».
 6. Код буде відправлений на вказану електронну пошту.
 7. Вводите його в наступному рядку.
 8. Після цього придумайте пароль (краще вибрати комбінацію складніше) і підтвердіть його.

При реєстрації в румі є деякі нюанси:

 • Всі форми повинні заповнюватися латинськими літерами.
 • Якщо ви маєте намір використовувати системи Skrill і Neteller для депозитів і виведення коштів, тоді потрібно вказати такий же email, до якого прив’язані електронні рахунки.
 • Після цього ви можете завантажити клієнт з офіційного сайту GG Poker Ok і почати гру на реальні гроші в румі.

Навіщо треба GGPokerok скачати та які особливості софта

Компанія розробила ігрову платформу, щоб грати в покер-румі було зручніше. Ось декілька переваг, чому варто GGPokerok скачати на свій пристрій безкоштовно:

 • Швидка робота софту без лагів і зависань.
 • Зв’язок не приривається і гравці не вилітають з онлайн платформи у самий відповідальний момент. Це дозволить не втрачати гроші і місце за столом з технічних причин.
 • Наявність власної програми для ведення статистики. На сайті є спеціальний додаток PokerCraft, який дозволяє збирати інформацію по зігранним роздачам.
 • Також в клієнті PokerOk збирається проста статистика. Її можна переглянути без додаткових розширень. Дані можна відобразити на одній сторінці за допомогою функції «Момент». Цю картинку можна розшарити в соціальні мережі.

Використовувати інший допоміжний софт на PokerOk суворо заборонено. За порушення правил адміністрація руму заблокує ваш акаунт і конфіскує всі кошти на рахунку.

Різноманітність столів і турнірів

Тепер давайте більш детально розглянемо особливості гри на платформі. В румі граються як стандартні роздачі на різних лімітах в Холдем і Омаху, так і унікальні ігри від GG PokerOk. Розповімо про деякі з них:

 • Rush & Cash. Це швидкий покер, який дозволяє грати багато роздач в стислі терміни. При цьому 65 відсотків сплаченого рейка повертається гравцям.
 • Столи для хайролерів. Вони оформлені в унікальні кольори. Тут також є чат для спілкування між гравцями. За цим столом найбільші ставки в румі.
 • All-in or Fold. За назвою вже зрозуміло, яка особливість цих столів: гравці можуть тільки скидати карти або йти ва-банк. Подібна гра є і в Омаху, тільки в цьому випадку кінцеве рішення потрібно буде приймати після відкриття флопу.

Особливості гри

GG PokerOk примітний ще додатковими можливостями при грі за столами:

 • Гравці можуть активувати функцію Стаддла. Вона дозволяє грати наосліп. Це можна зробити в будь-якій роздачі, запропонувавши іншим гравцям за столом підтримати вас в цьому.
 • Ви також зможете показувати суперникам свої карти прямо під час гри (одну або дві карти за бажанням).
 • Можна купляти «страховку» на випадок, якщо хочете піти в олл-ін. Це додатковий внесок, який вбереже частину ваших грошей при програші. Але ця функція доступна тільки в разі, якщо у користувача є більше 67 відсотків вірогідності на перемогу.

Бонусні пропозиції від GGPokerok

В покер-румі є багато способів отримати додаткові нагороди. Бонусна система розрахована більше на новачків. Але й давні гравці можуть отримувати подарунки. Ось найщедріші нагороди від GG Покерок.

Вітальний GGPokerOk бонус на перший депозит

Замість квитків, після реєстрації на вибір можна використати бонус на перший депозит у розмірі 100 відсотків від суми поповнення. Щоб його отримати, необхідно:

 • зареєструватися;
 • скачати клієнт;
 • перейти в розділ “Касса”, а потім зайти в “Депозит”;
 • обрати бонус у відповідному вікні та поповнити ігровий баланс;
 • в лобі руму натиснути на кнопку My Promo, а потім на Opt-In, щоб активувати заохочення.

Слідкувати за інформацією по відіграшу GG Pokerok бонус на перший депозит можна у вікні “Мій промо”. Наприклад, якщо ви поповнили суму на 100 доларів, то отримаєте додаткові 100 доларів від закладу. В подальшому, за кожні відіграні 10 доларів ви будете отримувати 2,5 доларів кешу на рахунок. Якщо хочете отримати всю бонусну суму одразу, необхідно встигнути відіграти його за 90 днів.

Чи є для бонусів GGPokerok промокоди?

Усі бонуси від онлайн-платформи роздаються без необхідності їх самостійної активації. Тобто, гравцю не потрібно вводити ніякий від GGPokerok промокод.

100 доларів квитками на турніри

Початковим гравцям гральної платформи вручається щедрий подарунок, а саме турнірні квитки на суму в 100 доларів. Однак квитки видаються не відразу. Для цього потрібно буде виконати деякі прості умови:

 • Якщо ви внесете на рахунок GG Pokerok депозит та зіграєте 10 перших роздач за AoF столами. На ваш аккаунт буде зарахований квиток на турнір Bounty Hunters вартістю 2,1 долари.
 • Зігравши 100 роздач, вам надійде ще один квиток, який коштує 10,5 доларів.
 • У разі, якщо гравець переможе в AoF Jackpot, йому прийде ще більш цінний квиток на турнір, який коштує 88 доларів. У турнірі можна виграти 20 тисяч доларів.

Bounty Hunter – це популярна серія в румі, в якій додаткові нагороди отримують гравці, що вибили суперників з турніру. Передавати або продавати бонусні квитки можна.

Медовий місяць для новачків

Гравці, які тільки почали гру в румі, можуть отримувати додаткові нагороди в перший місяць. Для цього потрібно всього лише виконувати нескладні завдання. Кожні наступні 30 днів після того, як гравець почне участь в акції, йому будуть пропонуватися завдання – по одному на день. Нагороди будуть залежати від того, скільки місій буде виконано в результаті.

Ви зможете почати участь в акції тільки протягом 3 діб після реєстрації акаунту. Отримані турнірні квитки можна використовувати протягом тижня після їх нарахування.

Щотижневі місії в румі GG ПокерОк

Клієнти покер-руму зможуть виконувати місії і отримувати за це додаткові нагороди. Кожен день гравцям пропонується вибрати одне з трьох завдань. Виконуючи завдання 5 і більше разів на тиждень, гравці отримують додатковий турнірний квиток на фрірол з фондом в 5 тисяч доларів.

Як отримати в GGPokerOk бонус за реєстрацію?

В румі є нагорода, яку можна почати отримувати відразу після реєстрації. Користувачі зможуть відіграти до 1000 доларів за 180 днів. В іграх на реальні гроші ви зможете відігравати рейк. За кожні 50 доларів, сплачених руму, ви повернете 5 доларів на свій рахунок.

Щоб отримати від GGPokerok бонус за реєстрацію, після створення профілю треба перейти в розділ «Bonus», а далі «Welcome Bonus». Натисніть «Прийняти», щоб взяти участь в акції. На сторінці бонусу можна переглядати статистику: скільки часу залишилося до закінчення акції, яку суму можна відіграти.

Як внести в GGPokerok депозит

В румі передбачені різні способи для здійснення платежів. Депозити можна робити за допомогою:

 • банківських карти Visa або MasterCard;
 • Skrill, Neteller, Qiwi, Яндекс.Гроші;
 • Bitcoin та деякі інші популярні криптовалюти.

Мінімальний в GGPokerok депозит складає 10 доларів. Тільки після цього клієнт грального закладу зможе грати на реальні гроші.

Знаття виграшу з рахунку: які діють ліміти в GGPokerok на виведення грошей

Для виведення коштів можна використовувати ті ж самі способи транзакції, окрім Яндекс.Грошей.  Одноразово можна виводити:

 • до 5 тисяч доларів на електронні гамінці Skrill і Neteller;
 • а на криптовалютні гаманці з GGPokerok виведення грошей діє ліміт до 10 тисяч доларів.

Висновок

Покер-рум PokerOk пропонує хороші умови для постійної гри. Це стосується софту, різноманітних варіацій введення і виведення коштів, щедрості акцій для новачків і постійних клієнтів. Реєструйтеся вже сьогодні і отримуйте насолоду від гри та подарункових пропозицій.